یا مقلب القلوب و الابصار           یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال          حول حالنا الی احسن الحال
نوروز و بهار، این رستاخیز طبیعت که جلوه‌ای از جمال ربوبی است، فرا می‌رسد و همه موجودات سرود تسبیح و تقدیس الهی را سر می‌دهند و طراوت و زیبایی و سرسبزی همه جا را فرا می‌گیرد تا نویدبخش زندگی و حیات مجدد برای درس‌آموزان مکتب هستی باشد. زمین نفسی دوباره می‌کشد، برگها به رنگ در می‌آیند و گلها لبخند می‌زنند و براستی بهار یادآور روزی نو، تجدید زندگی و فرصتی مغتنم برای اندیشیدن به دگرگونی طبیعت است. خداوند سبحان را به خاطر همه نعمت‌هایی که به ما ارزانی داشته و از اینکه به ما عنایت فرمود تا یه سال پر کار و تلاش را در کنار هم و با همدلی و همفکری موجب رشد و شکوفایی و حرکت و توسعه در سطح شبکه تعاونیهای روستایی و کشاورزی باشیم، بسیار شاکریم.
بدون تردید فعالیت‌های صادقانه و دلسوزانه همه همکاران در بخشهای مختلف شبکه بزرگ تعاونیهای روستایی و کشاورزی، موجب رشد و توسعه روزافزون در همه حوزه‌ها بوده است.
اینجانب در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و سال 1398، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های یکایک همکاران عزیز، به ویژه رئیس هیات مدیره و مدیرعامل محترم، هیات مدیره و معاونین و مدیران محترم سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، مدیران عامل محترم اتحادیه‌های سراسری، منطقه‌ای و استانی، آغاز سال جدید و نوروز را به محضر شما و خانواده محترمتان صمیمانه تبریک عرض نموده و آرزوی سلامتی، سعادت و توفیق  روز افزونتان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم و امیدوارم سال پیش رو، سالی پر از نشاط، شادکامی و موفقیت برای آحاد مردم ایران اسلامی، کشاورزان و روستائیان و بویژه اعضا، مدیران محترم شبکه تعاونیهای روستایی، کشاورزی، تولید و عشایری و مدیران و کارکنان سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران باشد.
رحمت‌اله بنار
مدیر عامل